Loading...
WHISKAS tunak 1,4kg

WHISKAS tunak 1,4kg

skladem 4 kusy

POPIS PRODUKTU

Vlastnosti Kompletní a vyvážené, Chutné plněné granule. Ve Whiskas rozumíme tomu, co vaše kočka přirozeně potřebuje a miluje. To je důvod proč je Whiskas 1+ kompletní a nutričně vyvážené krmivo, s optimálním obsahem vitamínů a minerálů, které pomáhají poskytnout tu nejlepší možnou péči pro vaši dospělou kočku. Naše krmivo poskytuje veškerou výživu, kterou vaše kočka potřebuje k dlouhému a šťastnému životu.

Pomáhá čistit zuby jemným otíráním. Speciální receptura pro podporu zdravého močového traktu. S omega 6 mastnými kyselinami a zinkem pro podporu zdravé kůže a srsti. S vitaminem A pro dobrý zrak.

Obsahuje chutné plněné granule - křupavý obal s lahodnou měkkou náplní. Vaše kočka přirozeně vyhledává pestrou stravu. Vyzkoušejte i jiné varianty Whiskas granulí nebo Whiskas kapsiček a konzerv - chutné a kompletní krmivo. Vyvinuto se spolupráci s nutričními specialisty a veterináři z výzkumného centra Waltham™. Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Skladování a použití: Příprava a použití Doporučené denní dávkování - viz obal. Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva Whiskas.

Doporučené dávkování: Umožněte přechodnou fázi při změně stravy a upravte dávky podle potřeb vašeho domácího mazlíčka. U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva.

Více informací naleznete na našich webových stránkách. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici.

Skladování Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Vlastnosti
Hmotnost 1.4 kg
89